Turvaline ostukeskkond

14 päevane tagastusõigus

14 päevane tagastusõigus

Tellides La Kiara ehted on teil võimalus murevabalt tagastada need 14 päeva jooksul. Täpsemad juhised leiate taganemisõiguste rubriigist.

100% rahulolu garantii

100% rahulolu garantii

Kliendi rahulolu ja tagasiside on meie jaoks väga tähtis. Kui teil tekib küsimusi või soovite mõne toote kohta täpsemat infot kirjutage meile info@lakiara.ee

Tasuta tagastamine

Tasuta tagastamine

Meile saate saata kauba tagasi tasuta! Hea kaubanduse tava on see, et kauba tagasi saatmisel kannab kulud poodnik. Täpsemat infot saate taganemisõiguste rubriigist.

PUHASTAMINE

Vali omale sobilik puhastusviis vastavalt ehete seisukorrale ning materjalile.
Hõbedast ehete igapäevaseks hoolduseks ja kerge oksüdatsioonikihi eemaldamiseks sobib hästi ka lihtsalt pehme puuvillane lapp, millega ehteosi hõõruda.
Swarovski kividelt ja pärlitelt näpujälgede, tolmu jm mustuse eemaldamiseks lihtsaim viis on kasutada prillide puhastuslappi.
Tugevamat puhastust vajavate hõbeehete puhastamiseks soovitame eelkõige kasutada poes lihtsalt saadaval olevaid hõbedale mõeldud puhastusvahendeid. Näiteks antud valdkonna teerajaja ja premium klassi tegija – Hagerty – puhastuslappe (ettevaatust kristallidega või pärlitega!). Oluline on peale puhastust ehetelt eemaldada ka puhastusvahendi jäägid (seebi)veega ning poleerida, kuivatada ehe pehme puuvillase lapiga.
Ülekullatud ehteid võib puhastada soojas vees neutraalse ph-taseme seebiga.
Kõige odavam ja kokkuvõtteks lihtsaim viis on oma ehete eest regulaarselt hoolt kanda, nii kaunistavad nad Sind pikki aastaid.

MATERJALID

Swarovski kristallid on maailmas ühed enimhinnatud premium brändi ehtekivid, seda oma kõrge kvaliteedi, originaalsuse kui ka kauni välimuse poolest. Swarovski kristalle iseloomustab ülim detailitäpsus, lihvi kõrge kvaliteet ja väga lai värvipalett. Seetõttu on Swarovski kristallid eelistatud aksessuaaride materjal ka kõige nõudlikumate tippdisainerite seas, olles põhjendatult luksuse üheks osaks.

Kõik La Kiara ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid on 100% ehtsad, päritolumaaks Austria. Kõik ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid pärinevad vaid Euroopas sertifitseeritud Swarovski® partnerite tootevalikust.

Kõik La Kiara kõrvarõngaste tarvikud on ehtsast hõbedast. Müüdavate ehete hõbeosad on kontrollitud vastava proovikoja poolt, mille kohaselt pole toodetes vähem, kui 92,5% puhast hõbedat ning kannavad ka hõbetoodete proovi Ag925. Kuna puhas hõbe on loomupoolest väga pehme ja kergesti kahjustuv materjal, siis kasutatakse 7,5% muid metalle hõbeda sulami vastupidavamaks muutmise eesmärgil.

Väärismetalltoodete seaduse järgi on Eestis kohustuslik nimemärgis. See tähendab, et iga ehete valmistaja peab kandma oma igale väärismetalltootele enda ettevõtte nimele registreeritud unikaalse nimemärgise. See kaitseb nii ostjat kui kohustab müüjat vastutama oma väärismetalltoodete kvaliteedi ja ehtsuse eest. Väärismetallehete müüjate nimemärgiste olemasolu saab igaüks kontrollida nimemärgiste riiklikus registris.

Kõik La Kiara ehted kannavad meie brändi nimemärgist. – 

Ehtetarvikute koostise detailne info on välja toodud e-poes iga ehte juures eraldi. Enamus La Kiara kollektsiooni hõbedavärvi tarvikud on kaetud roodiumkihiga. Roodiumi kasutatakse kuld- ja hõbeehete kaitse- ja ehiskattena, mis tagab tootele parema vastupidavuse (ei tuhmu, kriimustu ega muuda värvi) ja kauni, säravama välimuse. Roodium on Maa üks kõige haruldasemaid väärismetalle, ka kullast mitu korda kallim materjal.
Kuldset värvi Ag925 hõbedast tarvikud on üle kullatud roosa kulla kuldkattega.
Kõik kõrvarõngad on kokku pandud käsitööna Eestis, La Kiara disaineri poolt. Valmistamisel on kasutatud vaid ehtsaid ning parimaid materjale k.a. erilist liimi kristallide kinnitamiseks. Viimane on samuti keemiliselt testitud ja saavutanud vastava turvalisuse sertifikaadi.

HOOLDUS

Ehete puhastamine ja õige hoolitsus on väga olulised, et tagada ehete pikaajaline eluiga ja kaunis välimus.
On kaks kõige esmast ja lihtsat reeglit. Esiteks, ehted on mõeldud kandmiseks. Näiteks hõbeehted hakkavad seistes oksüdeeruma ehk muutuvad tuhmiks ja tumedaks. Selle kiirus sõltub paljuski hoiutingimustest. Teiseks, ehted peaks olema alati viimased, millega kodust lahkudes ennast ehid ja esimesed, mille koju jõudes eemaldad.
Kindlasti tuleb meeles hoida, et hõbe on väga pehme metall. Ühelt poolt annab see eeliseid (nt puhastamisel saad soovi järgi veidi painutada ja pääsed ligi ka varjatud kohtadesse), kuid teisalt on kriimud, kraapsud ja murdumised kerge tekkima. Seetõttu on oluline ehteid mitte maha pillata, põrutada või tugevalt painutada (võib murduda).
Ideaalis võiks kõiki ehted hoiustada eraldi ehtepuul, väikese koti või karbi sees, vältimaks ehete üksteise vastu hõõrdumist. Hõbeehteid on soovitav hoida pimedas ja kuivas (soojas ja niiskes ruumis hõbeda pind tumeneb).
Mida veel meeles hoida:
Ehete kõige suuremaks vaenlaseks on kodukeemia, kosmeetika, parfüümid, juuksehooldustooted, kreemid jms.
Ära käi ehetega spordisaalis, spa’s, rannas, saunas, vannis, dushi all, meres või basseinis ujumas. Vesi, niiskus ja intensiivne aur ei mõju ehetele hästi.
Ära mine ehetega magama. Eriti tundlikud on ketid ja kõrvarõnga lukud, mis võivad muljudes kuju muuta ja hiljem kaduda.
Kaitse ehteid ereda päikese eest ehk ära hoiusta ega hoia ehteid otsese päikesevalguse all.
Erinevast materjalist ehted tuleks hoida üksteisest lahus.

LA KIARA - EHTED, MIS PANEVAD SIND SÄRAMA!

Meid inspireerivad Naised ✨Edukad, tugevad ja kartmatud naised… Hoolitsevad, armastavad ja toetavad naised… Kirglikud, ettevõtlikud ja targad naised… Sportlikud, tervislikud ja hoolivad naised… Emad, tütred ja vanaemad… Ilusad nii seest kui väljast ✨ Meie hulgas on nii palju ägedaid ja tegusaid naisi, kes meid iga päev inspireerivad! #lakiaradesign

La Kiara