Soovid näha, millised ehted reaalselt välja näevad? Kõige parema ülevaate saad, kui vaatad @lakiara.ee Instagrami lehel salvestatud story’sid. Oleme sinna kokku kogunud suure hulga videosid, mille abil saad kindlasti väga hea ülevaate.

DUCETT – Hollandi ehtebränd

La Kiara on ametlik DUCETT kaubamärgi maaletooja ja edasimüüja kogu Baltikumis – Eestis, Lätis ja Leedus.

DUCETT’i tootevalikusse kuuluvad eelkõige personaalsed s.t. graveerimise võimalusega käeehted ja kaelakeed. Tooteid iseloomustab kaunis disain, tänu graveerimise võimalusele sügavam tähendus, kõrge kvaliteet, vägagi taskukohane hind ja pikaealine vastupidavus. 

Kõik DUCETT tooted on valmistatud roostevabast terasest 316L ehk need on allergiavabad.

316L on kirurgilise kvaliteediga roostevaba teras. Kuigi seda ei peeta väärismetalliks on see palju vastupidavam, kui näiteks hõbe või plaatina. Ehted on vastupidavad ja taskukohased. 316L roostevaba teras ei roosteta, ei määri, ei tuhmu, ei määri nahka ega teki korrosiooni.

Kogu DUCETT’i ehtevalik moodustab kokku ühe suure kollektsiooni ehk Sa saad nii käekellasid, käeehteid kui ka kaelakeesid ideaalselt omavahel kombineerida ühtseks tervikuks.

DUCETT’i kõige erilisem tootesari on Sinu Lugu käeehted. See tähendab, et Sa lood selle käeehte täielikult ise. Valikus on 11 erineva tooni ja tegumoega nö baas käeehet, mille peale saab valida 37 erineva kaunistusdetaili seast just ehte kandjale olulised sümbolid. Lisaks saab graveerida ehtele erinevad nimed, kuupäevad ning muud vajalikud tähised. Sinu Lugu käeehe on ideaalne kingitus!

DUCETT Sinu Lugu käeehted leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/sinu-lugu/

 

 

LA KIARA – Eesti ehtebränd

Lisaks sellele, et LA KIARA esindab erinevaid kvaliteetseid ja kauneid ehtebrände laiast maailmast, valmivad eranditult väärismetallidest ehted ka meie enda ehtebrändi nime all.

Kõik LA KIARA kõrvarõngad on valmistatud Ag925 prooviga sterling hõbedast. Ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid on 100% ehtsad, päritolumaaks Austria. Kõik ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid pärinevad vaid Euroopas sertifitseeritud Swarovski® partnerite tootevalikust.

Swarovski kristallid on maailmas ühed enimhinnatud premium brändi ehtekivid, seda oma kõrge kvaliteedi, originaalsuse kui ka kauni välimuse poolest. Swarovski kristalle iseloomustab ülim detailitäpsus, lihvi kõrge kvaliteet ja väga lai värvipalett. Seetõttu on Swarovski kristallid eelistatud aksessuaaride materjal ka kõige nõudlikumate tippdisainerite seas, olles põhjendatult luksuse üheks osaks.

Detailne materjalide info ning ehte omadused on välja toodud iga ehte juures ka eraldi.

LA KIARA Ag925 kõrvarõngaste valiku leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/la-kiara/

 

DYRBERG/KERN – Taani ehtebränd

Kõik DYRBERG/KERN ehted on valminud käsitööna juba 29 aastat. Sensuaalne, kaunis, intrigeeriv ning naiselik ehtebränd, mis on võitnud paljude naiste südamed ümber maailma.

DYRBERG/KERN’i missioon on selge – olla enesekindlate ja kaasaegsete naiste eelistatud valik oma ilu ja stiili väljendamisel. DYRBERG/KERN pakub nii ikoonilist – klassikalist ehtekollektsiooni igapäevaseks kandmiseks kui ka stiilisügavat eneseväljenduse võimalust läbi mitmete isikupäraste kollektsioonide. Valikut leidub kõigile!

Kõikide kollektsioonide disain visandatakse vastavalt moesuundadele Kopenhaagenis asuvas peakontori disainistuudios kogenud disainerite poolt. Iga ehte käsitsi valmimine tähendab, et ühe ehtega teostatakse ca 40 erinevat tööprotsessi. Pärast iga sellist protsessi teostatakse spetsiaalne kvaliteedi kontroll. Ehk enne, kui ehe jõuab Sinuni või mõne teise kauni kandjani, on selle ehte kvaliteedi ja kauni disaini nimel teinud tööd umbes 40 erinevat kätepaari.

DYRBERG/KERN ehete materjalid on välja toodud iga ehte juures eraldi. Valdavalt kasutatavaks materjaliks on kõrgkvaliteetne roostevaba teras, kirurgiline roostevaba teras ja säravad Swarovski kristallid. Kõik ehted on niklivabad! Suurepärase hinna- ja kvaliteedisuhtega ehtebränd. 

Kogu DYRBERG/KERN ehtevaliku leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/dyrberg-kern/

 

 

HOOLDUS / PUHASTAMINE

Vali omale sobilik puhastusviis vastavalt ehete seisukorrale ning materjalile.

Swarovski kividelt ja pärlitelt, Ducett ehetelt näpujälgede, tolmu jm mustuse eemaldamiseks lihtsaim viis on kasutada prillide puhastuslappi.

Hõbedast ehete igapäevaseks hoolduseks ja kerge oksüdatsioonikihi eemaldamiseks sobib hästi ka lihtsalt pehme puuvillane lapp, millega ehteosi hõõruda.

Tugevamat puhastust vajavate hõbeehete puhastamiseks soovitame eelkõige kasutada poes lihtsalt saadaval olevaid hõbedale mõeldud puhastusvahendeid. Näiteks antud valdkonna teerajaja ja premium klassi tegija – Hagerty – puhastuslappe (ettevaatust kristallidega või pärlitega!). Oluline on peale puhastust ehetelt eemaldada ka puhastusvahendi jäägid (seebi)veega ning poleerida, kuivatada ehe pehme puuvillase lapiga.

Ülekullatud ehteid võib puhastada soojas vees neutraalse ph-taseme seebiga.

Kõige odavam ja kokkuvõtteks lihtsaim viis on oma ehete eest regulaarselt hoolt kanda. Ehete puhastamine ja õige hoolitsus on väga olulised, et tagada ehete pikaajaline eluiga ja kaunis välimus.

On kaks kõige esmast ja lihtsat reeglit. Esiteks, ehted on mõeldud kandmiseks. Näiteks hõbeehted hakkavad seistes oksüdeeruma ehk muutuvad tuhmiks ja tumedaks. Selle kiirus sõltub paljuski hoiutingimustest. Teiseks, ehted peaks olema alati viimased, millega kodust lahkudes ennast ehid ja esimesed, mille koju jõudes eemaldad.

Kindlasti tuleb meeles hoida, et hõbe on väga pehme metall. Ühelt poolt annab see eeliseid (nt puhastamisel saad soovi järgi veidi painutada ja pääsed ligi ka varjatud kohtadesse), kuid teisalt on kriimud, kraapsud ja murdumised kerge tekkima. Seetõttu on oluline ehteid mitte maha pillata, põrutada või tugevalt painutada (võib murduda).

Ideaalis võiks kõiki ehted hoiustada eraldi spetsiaalses ehtekarbis, vältimaks ehete üksteise vastu hõõrdumist. Hõbeehteid on soovitav hoida pimedas ja kuivas (soojas ja niiskes ruumis hõbeda pind tumeneb).

Mida veel meeles hoida:

  • Ehete kõige suuremaks vaenlaseks on kodukeemia, kosmeetika, parfüümid, juuksehooldustooted, kreemid jms.
  • Ära käi ehetega spordisaalis, spa’s, rannas, saunas, vannis, dushi all, meres või basseinis ujumas. Vesi, niiskus ja intensiivne aur ei mõju ehetele hästi.
  • Ära mine ehetega magama. Eriti tundlikud on ketid ja kõrvarõnga lukud, mis võivad muljudes kuju muuta ja hiljem kaduda.
  • Kaitse ehteid ereda päikese eest ehk ära hoiusta ega hoia ehteid otsese päikesevalguse all.
  • Erinevast materjalist ehted tuleks hoida üksteisest lahus.

SÄRAVAID HETKI IGASSE PÄEVA!