1 nimega kaelakee Pearl, roosa kuld

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 26.33 

79.00 

Tõenäoliselt kõige erilisem ning tähenduslikum kaelakee, mida on võimalik luua. Kanna oma lähedasi kaasas elegantsel ning kaunil viisil. See nimekee erineb traditsioonilisest kaelakee poolest sel põhjusel, et nimi asetseb kaelas vertikaalselt. Sul on kaelakeele võimalik tellida 1 nimi, kuni 12 tähemärki.

Nimekaelakee valmistamisel pööratakse tähelepanu igale pisemalegi detailile, et tagada ehte vastupidavus ning pikaealisus. Tänu kõrgkvaliteedilisele roostevaba terasele on ehe vastupidav värvimuutustele ning säilitab oma särava välimuse aastaid. Sa saad seda kaelakeed kanda igapäevaselt ning ei pea muretsema tuhmumise pärast.

Iga nimeripats on graveeritud täpselt ning hoolikalt, näidates Sinu või Sinu lähedase nime graatsiliselt ning kunstiliselt. Nii nimi kui ka kett on naiselikult õrnad, istudes hästi kaelas ning lisades ilu igasugusele riietusele. Ükskõik, kas kannate seda ise või soovite teha kellelegi väga erilise kingituse, kingib see kaelakee kindlasti püsivalt erilise tunde.

Palun pane tähele! Nimekaelakee valmistatakse erilisel viisil ning personaalselt Sulle. Et saaks tagada Sulle toote kõrgeima kvaliteedi, on nimeliste kaelakeede tarneaeg 3 – 4 nädalat. See ajavahemik võimaldab toota iga kaelakee tähelepanu ning hoolikusega, mida see väärib. Aitäh kannatlikkuse eest ja lubame, et lõpptulemus on ootamist väärt.

See ehe on palju rohkemat kui kaelakee – see on kaunis lugu, mida kannad oma südames ja selle kohal.

🤍

Materjal: kõrgkvaliteediline roostevaba teras, allergiavaba.

Pikkus: 45cm + 5cm.

 

 

 

 

 

 

 

tähemärkide arvu leiad toote infost