Kuni 3 nimega kaelakee, hõbedane

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 29.67 

89.00 

Tõenäoliselt kõige erilisem ning tähenduslikum kaelakee, mida on võimalik luua. Kanna oma lähedasi kaasas elegantsel ning kaunil viisil. Sul on kaelakeele võimalik tellida 1 – 3 nime.

Nimekaelakee valmistamisel pööratakse tähelepanu igale pisemalegi detailile, et tagada ehte vastupidavus ning pikaealisus. Tänu kõrgkvaliteedilisele roostevaba terasele on ehe vastupidav värvimuutustele ning säilitab oma särava välimuse aastaid. Sa saad seda kaelakeed kanda igapäevaselt ning ei pea muretsema tuhmumise pärast.

Iga nimeripats on graveeritud täpselt ning hoolikalt, näidates Sinu kallite nimesid graatsiliselt ning kunstiliselt. Nii nimed kui ka kett on naiselikult õrnad, istudes hästi kaelas ning lisades ilu igasugusele riietusele. Ükskõik, kas kannate seda ise või soovite teha kellelegi väga erilise kingituse, kingib see kaelakee kindlasti püsivalt erilise tunde.

Palun pane tähele! Nimekaelakee valmistatakse erilisel viisil ning personaalselt Sulle. Et saaks tagada Sulle toote kõrgeima kvaliteedi, on nimeliste kaelakeede tarneaeg 3 – 4 nädalat. See ajavahemik võimaldab toota iga kaelakee tähelepanu ning hoolikusega, mida see väärib. Aitäh kannatlikkuse eest ja lubame, et lõpptulemus on ootamist väärt.

Kandke oma lähedasi selle tähendusrikka ning ainulaadse ehtega alati oma südame juures

🤍

Materjal: kõrgkvaliteediline roostevaba teras, allergiavaba.

Pikkus: 45cm + 5cm.

Palun eralda nimed graveeringulahtris komadega. Üks nimi saab sisaldada kuni 11 tähemärki.

 

 

 

 

 

 

tähemärkide arvu leiad toote infost