TRANSPORT

 

Kui Sinu tellimuse väärtus on 75€ ja rohkem, maksame transpordi Sinu eest!

Tellimused saadame teele 1 – 3 tööpäevaga k.a. graveeritavad tooted.

Pühade ja erinevate tähtpäevade eel meie tellimuste mahud sageli mitmekordistuvad. Sel põhjusel palume arvestada veidi pikema tarneajaga ja seda eelkõige personaalse graveeringuga ehete puhul.

Kui Sa kahtled ja soovid täpsustada tarneaega, siis palun helista meile numbril +372 55 75 227 – nii saad koheselt vastuse, kas jõuame Sinu soovi õigel ajal veel täita. Anname alati endast parima!

Kõik ehted jõuavad Sinuni või kingi saajani vastava ehtebrändi sümboolikaga kvaliteetses ja turvalises ehtekarbis. Ehtekarp on omakorda pakendatud kaunisse ning transpordi-kindlasse kinkekarpi. 

Kui tellimuses on üks ehe, siis saadame tellimuse teele sellise kinkekarbiga:

Kui tellimuses on kaks ehet või rohkem, siis saadame tellimuse teele sellise kinkekarbiga: 

       Brändide ehtekarbid:     

                         

Soovid näha, millised ehted reaalselt välja näevad? Kõige parema ülevaate saad, kui vaatad @lakiara.ee Instagrami lehel salvestatud story’sid. Oleme sinna kokku kogunud suure hulga videosid, mille abil saad kindlasti väga hea ülevaate. Seal leiad ka kümneid ja kümneid Sinu Lugu käeehete võimalikke versioone. Iga Sinu Lugu käeehe on unikaalne ja nende videote abil näed, kui minimalistlikku või rikkalikku käeehet on vastavalt oma soovile võimalik luua.