Turvaline ostukeskkond

14 päevane tagastusõigus

14 päevane tagastusõigus

Tellides La Kiara ehted on teil võimalus murevabalt tagastada need 14 päeva jooksul. Täpsemad juhised leiate taganemisõiguste rubriigist.

100% rahulolu garantii

100% rahulolu garantii

Kliendi rahulolu ja tagasiside on meie jaoks väga tähtis. Kui teil tekib küsimusi või soovite mõne toote kohta täpsemat infot kirjutage meile info@lakiara.ee

Tasuta tagastamine

Tasuta tagastamine

Meile saate saata kauba tagasi tasuta! Hea kaubanduse tava on see, et kauba tagasi saatmisel kannab kulud poodnik. Täpsemat infot saate taganemisõiguste rubriigist.

 LA KIARA E-POEST TELLIDES ON TRANSPORT ALATI TASUTA NING TELLIMUS TUUAKSE SULLE KOJU KÄTTE!

Sa lugesid õigesti!
Tellimuse esitamisel e-poes palume Sul märkida vaid täpne aadress (koos telefoninumbriga), kus soovid pakki ise kätte saada või kellelegi teisele saata.
Miks mitte saata naisele koju või tööle ilus üllatus… või emale koju kaunis emadepäeva kingitus?!
Kõik La Kiara ehted jõuavad saajani luksuslikus ja kaitstud ehtekarbis, mis on omakorda pakendatud elegantsesse kinkekotti. Nii ei pea Sa enam vaeva nägema kingituse pakkimisega – me oleme teinud seda juba Sinu eest!

Kinkekarp

lakiara_kinkekarp+kott

LA KIARA - EHTED, MIS PANEVAD SIND SÄRAMA!

Meid inspireerivad Naised ✨Edukad, tugevad ja kartmatud naised… Hoolitsevad, armastavad ja toetavad naised… Kirglikud, ettevõtlikud ja targad naised… Sportlikud, tervislikud ja hoolivad naised… Emad, tütred ja vanaemad… Ilusad nii seest kui väljast ✨ Meie hulgas on nii palju ägedaid ja tegusaid naisi, kes meid iga päev inspireerivad! #lakiaradesign

La Kiara