DUCETT – Hollandi ehtebränd

La Kiara on ametlik DUCETT kaubamärgi maaletooja ja edasimüüja kogu Baltikumis – Eestis, Lätis ja Leedus.

DUCETT’i tootevalikusse kuuluvad eelkõige personaalsed s.t. graveerimise võimalusega käeehted ja kaelakeed. Tooteid iseloomustab kaunis disain, tänu graveerimise võimalusele sügavam tähendus, kõrge kvaliteet, vägagi taskukohane hind ja pikaealine vastupidavus. 

Kõik DUCETT tooted on valmistatud roostevabast terasest 316L ehk need on allergiavabad.

316L on kirurgilise kvaliteediga roostevaba teras. Kuigi seda ei peeta väärismetalliks on see palju vastupidavam, kui näiteks hõbe või plaatina. Ehted on vastupidavad ja taskukohased. 316L roostevaba teras ei roosteta, ei määri, ei tuhmu, ei määri nahka ega teki korrosiooni.

Kogu DUCETT’i ehtevalik moodustab kokku ühe suure kollektsiooni ehk Sa saad nii käekellasid, käeehteid kui ka kaelakeesid ideaalselt omavahel kombineerida ühtseks tervikuks.

DUCETT’i kõige erilisem tootesari on Sinu Lugu käeehted. See tähendab, et Sa lood selle käeehte täielikult ise. Valikus on 11 erineva tooni ja tegumoega nö baas käeehet, mille peale saab valida 37 erineva kaunistusdetaili seast just ehte kandjale olulised sümbolid. Lisaks saab graveerida ehtele erinevad nimed, kuupäevad ning muud vajalikud tähised. Sinu Lugu käeehe on ideaalne kingitus!

DUCETT Sinu Lugu käeehted leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/sinu-lugu/

LA KIARA – Eesti ehtebränd

Kõikide La Kiara ehete materjaliks on Ag925 sterling hõbe.

Ag925 hõbeda tooni ehted on platinum või roodium kattega. Platinum ja roodium kattega ehted ei tumene ega tuhmu ja on vastupidavad igasugusele värvimuutusele, muutes loomuomaselt küllaltki pehme hõbeda oluliselt vastupidavamaks. 

Kullatooni ja roosa kulla tooni Ag925 ehted on kaetud 18-karaadise kahekordse kuldkattega (aluskiht ja pealmine lõplik viimistluskiht). See tagab kuldkihile oluliselt suurema vastupidavuse.

Ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid on 100% ehtsad, päritolumaaks Austria. Kõik ehetes kasutatud Swarovski kristallid ja pärlid pärinevad vaid Euroopas sertifitseeritud Swarovski® partnerite tootevalikust.

Swarovski kristallid on maailmas ühed enimhinnatud premium brändi ehtekivid, seda oma kõrge kvaliteedi, originaalsuse kui ka kauni välimuse poolest. Swarovski kristalle iseloomustab ülim detailitäpsus, lihvi kõrge kvaliteet ja väga lai värvipalett. Seetõttu on Swarovski kristallid eelistatud aksessuaaride materjal ka kõige nõudlikumate tippdisainerite seas, olles põhjendatult luksuse üheks osaks.

Detailne materjalide info ning ehte omadused on välja toodud iga ehte juures ka eraldi.

LA KIARA Ag925 ehete valiku leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/la-kiara/

 

eHe – Eesti ehtebränd

eHe ehted on andeka ning üle 10 aasta kogemusega Eesti ehtemeistri – Heret´i imeline looming. Naturaalsed ja kvaliteetsed materjalid, kaunis värvide- ning kujundite mäng, erilisus ning eristuvus on eHe ehete peamised märksõnad. Materjalideks põhiliselt puit, savi ja sterling hõbe (Ag925 proov). Kõik La Kiara e-poes esindatud eHe kõrvarõngad on valminud eritellimusel ning antud mudelid saadaval vaid La Kiara e-poes. Kõik eHe ehted jõuavad Sinuni kaunis ning turvalises ehtekarbis. eHe ehted on naiselik, stiilne ning eriline kingitus igas vanuses naisterahvale ja seda ka sõbraliku hinnaga ♥

Kogu eHe ehtevaliku leiad siit:

https://lakiara.ee/kategooria/brand-ehe-eesti/

 

 

HOOLDUS / PUHASTAMINE

Vali omale sobilik puhastusviis vastavalt ehete seisukorrale ning materjalile.

Swarovski kividelt ja pärlitelt, Ducett ehetelt näpujälgede, tolmu jm mustuse eemaldamiseks lihtsaim viis on kasutada prillide puhastuslappi.

Hõbedast ehete igapäevaseks hoolduseks ja kerge oksüdatsioonikihi eemaldamiseks sobib hästi ka lihtsalt pehme puuvillane lapp, millega ehteosi hõõruda.

Tugevamat puhastust vajavate hõbeehete puhastamiseks soovitame eelkõige kasutada poes lihtsalt saadaval olevaid hõbedale mõeldud puhastusvahendeid. Näiteks antud valdkonna teerajaja ja premium klassi tegija – Hagerty – puhastuslappe (ettevaatust kristallidega või pärlitega!). Oluline on peale puhastust ehetelt eemaldada ka puhastusvahendi jäägid (seebi)veega ning poleerida, kuivatada ehe pehme puuvillase lapiga.

Ülekullatud ehteid võib puhastada soojas vees neutraalse ph-taseme seebiga.

Kõige odavam ja kokkuvõtteks lihtsaim viis on oma ehete eest regulaarselt hoolt kanda. Ehete puhastamine ja õige hoolitsus on väga olulised, et tagada ehete pikaajaline eluiga ja kaunis välimus.

On kaks kõige esmast ja lihtsat reeglit. Esiteks, ehted on mõeldud kandmiseks. Näiteks hõbeehted hakkavad seistes oksüdeeruma ehk muutuvad tuhmiks ja tumedaks. Selle kiirus sõltub paljuski hoiutingimustest. Teiseks, ehted peaks olema alati viimased, millega kodust lahkudes ennast ehid ja esimesed, mille koju jõudes eemaldad.

Kindlasti tuleb meeles hoida, et hõbe on väga pehme metall. Ühelt poolt annab see eeliseid (nt puhastamisel saad soovi järgi veidi painutada ja pääsed ligi ka varjatud kohtadesse), kuid teisalt on kriimud, kraapsud ja murdumised kerge tekkima. Seetõttu on oluline ehteid mitte maha pillata, põrutada või tugevalt painutada (võib murduda).

Ideaalis võiks kõiki ehted hoiustada eraldi spetsiaalses ehtekarbis, vältimaks ehete üksteise vastu hõõrdumist. Hõbeehteid on soovitav hoida pimedas ja kuivas (soojas ja niiskes ruumis hõbeda pind tumeneb).

Mida veel meeles hoida:

  • Ehete kõige suuremaks vaenlaseks on kodukeemia, kosmeetika, parfüümid, juuksehooldustooted, kreemid jms.
  • Ära käi ehetega spordisaalis, spa’s, rannas, saunas, vannis, dushi all, meres või basseinis ujumas. Vesi, niiskus ja intensiivne aur ei mõju ehetele hästi.
  • Ära mine ehetega magama. Eriti tundlikud on ketid ja kõrvarõnga lukud, mis võivad muljudes kuju muuta ja hiljem kaduda.
  • Kaitse ehteid ereda päikese eest ehk ära hoiusta ega hoia ehteid otsese päikesevalguse all.
  • Erinevast materjalist ehted tuleks hoida üksteisest lahus.

SÄRAVAID HETKI IGASSE PÄEVA!